Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca w Zespole Szkół Elektronicznych odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Najlepsi uczniowie Technikum Elektronicznego im. Obrońców Lublina 1939 r.  oraz X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego odebrali z rąk Pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem i symboliczne nagrody. W uroczystości wziął udział pan Sebastian Płonka – wizytator Lubelskiego Kuratorium Oświaty, który w kilku słowach podziękował Pani Dyrektor Elżbiecie Hanc za dotychczasową pracę.

Po uroczystości odbyły się spotkania w salach lekcyjnych, gdzie pozostali uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawców.

Ostatni dzień roku szkolnego to również akcja charytatywna na rzecz Piotra Kozaka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zebrano 4267,88 złotych. Pieniądze zostały przekazane rodzinie Piotrka.

Do zobaczenia za dwa miesiące.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij