Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » XL Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

XL Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

W dniu 10 lutego 2017 roku 11 uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych reprezentowało szkołę na XL Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Krakowie. O godzinie 12:00 na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie desygnowani ze szkół uczniowie wzięli udział w teście pisemnym, którego celem było wyselekcjonowanie najlepszych w kraju 16-stu zawodników w każdej grupie tematycznej.

Wśród najlepszych w kraju znalazło się sześciu uczniów z Elektronika. Reprezentowali szkołę w następujących kategoriach:

  • elektronika: Jacek Pikula
  • elektronika medyczna: Krzysztof Siedlecki.
  • teleinformatyka: Juliusz Bojarczuk, Piotr Araszkiewicz oraz  Dominik Topyla
  • informatyka: Wojciech Olech

Życzymy, aby nasi przedstawiciele w kolejnych etapach OOWEE, które będą przeprowadzone w dniach  31 marca i 1 kwietnia 2017 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami w części praktycznej i finale.

GRATULUJEMY!

  

  

 

więcej na stronie olimpiady

 

.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij