Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

Święto Szkoły to nie tylko miejskie obchody upamiętniające obrońców Lublina 1939 r. To także dzień, w którym klasy pierwsze składają uroczyste ślubowanie i zostają oficjalnie włączone do społeczności Zespołu Szkół Elektronicznych.
W tym roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, mogliśmy przeżywać to wzniosłe wydarzenie. Rodzice uczniów klas pierwszych mieli możliwość wysłuchania montażu słowno-muzycznego pt. „Lecz ludzi dobrej woli jest więcej” w wykonaniu młodzieży z ZSEl, który rozpoczął uroczystość. Następnie, Pan Dyrektor Michał Tarnowski, powitał i uroczyście przyjął pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Podczas ślubowania głos zabrała także przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego i przedstawiciel uczniów klas pierwszych. Po ślubowaniu odbyły się również zebrania wychowawców z rodzicami.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij