Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » O szkole » O nas w mediach » Wizyta Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka

Wizyta Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka

W dniu 26 marca 2018 roku Prezydent Miasta Krzysztof Żuk odwiedził nasza szkołę i został przez uczniów zaproszony na prezentację wykonanych w ramach kół zainteresowań urządzeń elektronicznych między innymi: drukarki 3d, robotów, makiety inteligentnego domu. Prezydentowi się prezentacją bardzo się spodobała i tak o niej mówił:

„Uścisk dłoni;) ciekawe spotkanie z uczniami Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie, robią interesujące projekty, ta szkoła cieszy się świetną opinią, a Technikum Elektroniczne z ZSEL należy do najlepszych w Polsce od lat! Lublin nigdy nie zrezygnował ze szkolnictwa zawodowego, dlatego dzisiaj mamy dobrą i szeroką ofertę szkół zawodowych, bardzo atrakcyjną dla młodzieży. Mamy programy współpracy szkół zawodowych z pracodawcami, by uczniowie byli przygotowani do wejścia na rynek pracy. W niektórych szkołach uruchamiamy kierunki nauczania w odpowiedzi na potrzeby pracodawców. U nas się to sprawdza. Lublin stawia na oświatę!!”

link do artykułu

https://www.facebook.com/Krzysztof.Zuk/posts/1739634116095278?pnref=story

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij