Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Wielki Matematyczny Sukces Naszych Uczniów

Wielki Matematyczny Sukces Naszych Uczniów

W siódmej edycji konkursu „Matematyka w Technice dla Technika” wzięło udział 1150 uczniów ze 100 szkół technicznych z 5 województw:  małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego.

Szkolne Komisje Konkursowe pod przewodnictwem nauczyciela danej szkoły zakwalifikowały do drugiego etapu 182 uczestników z 72 szkół.

3 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Elektronicznych Międzyszkolna Komisja Konkursowa zakwalifikowała 39 maturzystów z 27 szkół technicznych do kolejnego etapu.

13 lutego 2017 roku Finałowa Komisja Konkursowa wyłoniła 7 laureatów z 5 szkół południowo-wschodniej Polski.

9 marca 2017 r. w Auli im. Stanisława Dobrzyckiego Politechniki Lubelskiej na Wydziale Podstaw Techniki odbyło się uroczyste zakończenie VII edycji konkursu „Matematyka w Technice dla Technika”.

W ZSEl w konkursie wystartowało 39 uczniów. Finalistami zostali : Krzysztof Dorosz z klasy 3 D, Łukasz Dudek z klasy 4A, Łukasz Sereda z klasy 3C, Jacek Pikuła z klasy 4A, Sebastian Sagan z klasy 4B, Tomasz Teter z klasy 4D, Dawid Wilk z klasy 4D, Paweł Wójtowicz z klasy 4C.

Łukasz Sereda  zajął 4 miejsce.

Jacek Pikuła wywalczył 2 miejsce.

Łukasz Dudek uczeń klasy 4 AT zwyciężył siódmą edycję konkursu  „Matematyka w Technice dla Technika”  i otrzymał indeks na wszystkie kierunki Politechniki Lubelskiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i ich nauczycielom-opiekunom.

Organizatorzy

   

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij