Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Galeria » Rok szkolny 2017/2018 » Warszawa Wiosną

Warszawa Wiosną

W dniach 9-10 kwietnia uczniowie klas pierwszych  1DT i 1FT z wychowawcami p. Jolantą Abramowicz oraz p. Sławomirem Kępińskim przy wsparciu p. Sławomira Borowicza, udali się na wycieczkę do Warszawy. Odwiedziliśmy Politechnikę Warszawską, gdzie uczniowie mogli zapoznać się ze specyfiką kształcenia oraz warunkami rekrutacji na Wydziale Elektroniki i Technologii Informacyjnych. Dzięki uprzejmości pracowników PW nasi uczniowie mogli zobaczyć wyposażenie laboratoriów oraz zapoznać się z historią uczelni.

Wspaniała pogoda pozwoliła nam zwiedzić Warszawską Starówkę oraz odwiedzić miejsca związane z historia Polski. Koniec dnia obfitował w największe atrakcje, związane z wizytą na Stadionie Narodowym. Nasi uczniowie mogli poczuć klimat panujący na stadionie oraz obejrzeć miejsca, niedostępne dla zwykłych kibiców: szatnie, sale odnowy czy też salę konferencyjną.

Kolejny dzień naszej wycieczki związany był z wizytą Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Ilość zgromadzonych eksponatów oraz ich unikatowość zadziwił wszystkich. Największym jednak zainteresowaniem cieszył się RUDY, czyli znany wszystkim czołg z serialu „Czterej pancerni i pies”. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak serialowi Janek czy Gustlik. Ostatnim punktem naszej wizyty w Warszawie była zwiedzanie Łazienek Królewskich. Szczególnie interesujące było zwiedzanie Pałacu na wodzie.

Dzięki atrakcjom, pogodzie oraz wspaniałej atmosferze panującej podczas wycieczki należy ją uznać ją za bardzo udaną.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij