Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » W dniach 10-13 uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie narciarskim w Zębie.

W dniach 10-13 uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie narciarskim w Zębie.

Pogoda oraz humory dopisywały od pierwszych godzin wyjazdu. Było słońce, i padał śnieg, było bezwietrznie i bardzo wiało. Ale nam nic nie przeszkadzało zdobywać i doskonalić umiejętności jazdy na nartach oraz snowboardzie. Na zakończenie został wyznaczony tor i zostały przeprowadzone zawody Super Gigant na stoku Potoczki. Zawody wygrał Rafał Cytawa z czasem 34:78, Mateusz Pastusiak z czasem 35:50 zajął drugie miejsce, a trzecie Kacper Głaz. Na zakończenie zmagań zjedliśmy kiełbaskę pieczoną nad ogniskiem. Była SUPER!

Obóz można uważać za udany. Obyło się bez żadnych urazów, złamań i zwichnięć – no może poza trudnościami z porannym wstawaniem.

 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij