Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Umowa z Politechniką Lubelską

Umowa z Politechniką Lubelską

Umowa została podpisana 11 czerwca 2015 r. przez prof. dr. hab. inż. Piotra Kacejko - rektora Politechniki Lubelskiej oraz Panią mgr. Elżbiętę Hanc - dyrektora Zespółu Szkół Elektronicznych.

Głównym celem umowy, która została zawarta pomiędzy Politechniką Lubelską a naszą szkołą jest zachęcenie młodzieży do kształcenia w zakresie nauk ścisłych i technicznych oraz budowanie współpracy między edukacją akademicką i ponadgimnazjalną.

Uczniowie będą brać udział w wybranych wykładach i laboratoriach (np. z fizyki, informatyki), uczestniczyć w pracach studenckich kół naukowych, korzystać z księgozbioru uczelni. Organizowane będą wspólne konferencje i sesje naukowe oraz wycieczki edukacyjne. Najzdolniejsi uczniowie otoczeni zostaną opieką merytoryczną przez pracowników uczelni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij