Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Uczniowie elektronika włączają się w pomoc nauczycielowi

Uczniowie elektronika włączają się w pomoc nauczycielowi

Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję pomocy nauczycielowi z innej szkoły. Jesteśmy dumni, że sami zgłosili się do udziału w koncercie charytatywnym, który odbędzie się w dniu 25 II 2017 roku w auli Caritas-u w Lublinie w godzinach 16-19, podczas którego będą zbierane pieniądze na protezę i rehabilitację.

Nasi uczniowie w dniu wczorajszym uczestniczyli w audycji radiowej Pogotowie Radiowe w Radiu Lublin, gdzie opowiadali, dlaczego włączyli się w tą akcję. Zapraszamy do zapoznania się z audycją.  

http://radio.lublin.pl/news/58a6fd1683ba8812553c987e

Uczniowie wraz z organizatorami zapraszają na jutrzejszy koncert, podczas którego będzie można przekonać się, że w Zespole Szkół Elektronicznych uczniowie rozwijają także swoje pasje muzyczne. Szczegółowe informację na temat koncertu.

http://lublin.caritas.pl/zapraszamy-na-koncert-dla-pana-marka-madei

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij