Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » ROBOLAB

ROBOLAB

W dniu 20 kwietnia 2022 roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu mającym na celu przybliżenie szczegółów projektu RoboLAB, prowadzonego przez Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza. Po spotkaniu organizacyjnym opowiadającym ogólnie o zasadach projektu grupa uczniów wzięła udział w warstwach polegających na zaprojektowaniu, zbudowaniu oraz oprogramowaniu robota.

Podczas prac na robotami uczniowie rozwijali też kompetencje miękkie: umiejętności rozwiązywania problemów, współpracy, komunikacji, krytycznego myślenia oraz pracy zespołowej.

Po wykonaniu zadania została zbudowana arena na której odbyły się walki robotów.

Bardzo dziękujemy za włączenie naszej szkoły do projektu oraz przeprowadzenie zajęć z robotyki Marcinowi Goralowi (absolwentowi ZSEL) oraz Michałowi Cieszyńskiemu.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij