Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Szkolny Konwent Gier ELEKTRONICON 2023

Szkolny Konwent Gier ELEKTRONICON 2023

Weekend 24 – 26 marca był świętem wszystkich planszówkowych geeków. W Zespole Szkół Elektronicznych odbywał się wtedy Szkolny Konwent Gier ELEKTRONICON 2023! Ta wspaniała inicjatywa została stworzona przez graczy dla graczy, przez sympatyków gier planszowych, fabularnych i bitewnych dla takich samych, jak oni fanów tychże.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że odwiedziło nas 209 osób! Były turnieje, zabawa i granie w gry niemal do upadłego. Miłą odskocznią od planszy i kostek był kącik gier retro, którą zasilili w pełni dwaj uczniowie naszej szkoły swoimi sprzętami. To niesamowite! To wszystko i jeszcze więcej możecie zobaczyć na filmach poniżej lub bezpośrednio na kanale YouTube tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLsr3SHk1VvUO8QngG9JFni6GyrgtbsHcg oraz na zdjęciach w galerii: https://photos.app.goo.gl/mpxvFRtHy8Gp1X1y5 To był wspaniały czas, który zaowocował nowymi znajomościami. Dziękujemy także naszym sponsorom, którzy wsparli nas grami do wypożyczalni gier, ale także nagrodami, którymi mogliśmy obdarować zwycięzców naszych turniejów. Są to wydawnictwa: Muduko, Albi Polska, Fox Games oraz Phalanx Games. Swoimi zasobami wsparli nas także: Fundacja TRACH, Gra na Czas, Projekt Ildeum, E-Legion oraz Planszówka – dziękujemy, że byliście z nami!

I ostatnia informacja, choć nie mniej ważna. W czasie imprezy do puszek trafiały datki, które przeznaczyliśmy na wsparcie w rehabilitacji małej Alicji Wójcik:https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/alicja-wojcik?fbclid=IwAR3cun-4loGHoqV-OkTM0ztUtU2C9p2WxVYtW3mU0GJQCjSggfBG7JlpSDk
Udało się nam wspólnie zebrać 842 zł!

Dodatkowo możecie zobaczy małe podsumowanie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=HQ3TrliG_UE

Dziękujemy jeszcze raz, że byliście z nami. Zapraszamy Was na kolejne edycje!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij