Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Święto Patronów Szkoły

Święto Patronów Szkoły

16.09.19 r. odbyły się miejskie obchody 80 rocznicy Obrony Lublina. Współorganizatorem uroczystości od lat jest Zespół Szkół Elektronicznych. Uroczystą Mszę Św. z udziałem licznych pocztów sztandarowych i orkiestry wojskowej Garnizonu Lublin poprzedził program artystyczny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych  w Lublinie pt. „Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż”.

Po zakończeniu Mszy Św. uczestnicy uroczystości udali się pod pomnik poświęcony Obrońcom Lublina 1939 r., gdzie odbyła się główna część obchodów z zachowaniem ceremoniału wojskowego. W uroczystościach wzięli udział posłowie na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej: Gabriela Masłowska, Lech Sprawka i Joanna Mucha, władze miejskie reprezentował zastępca Prezydenta Miasta Lublin Mariusz Banach. Obecny również był Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Zbigniew Wojciechowski.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij