Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Osiągnięcia » W kręgu sukcesów 2020/2021 » Sukces w Konkursie Matematyka w Technice dla Technika

Sukces w Konkursie Matematyka w Technice dla Technika

W dniu 17 marca 2021 roku  Krzysztof Wdowczyk z klasy 4F oraz Jakub Zięba z klasy 3F reprezentowali Zespół Szkół Elektronicznych w ogólnopolskim konkursie matematycznym Matematyka w Technice dla Technika. Na Wydziale Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej spotkało się 9 reprezentantów 7 szkół z Polski: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Biała Podlaska, Zespół Szkół  nr 1 Kozienice, Zespół Szkół Technicznych Leżajsk, Zespół Szkół Elektronicznych Lublin, Zespół Szkół  nr 1 Olkusz, Zespół Szkół Ożarów, Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów. 

Z przyjemnością informujemy, że Krzysztof Wdowczyk  uczeń klasy 4 F zajął 2 miejsce w tym konkursie oraz wygrał główną nagrodę czyli indeks na Politechnikę Lubelską na wybrany przez siebie kierunek. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

więcej informacji http://www.mtt.zsel.lublin.eu

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij