Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Srebrny Zespół Szkół Elektronicznych!

Srebrny Zespół Szkół Elektronicznych!

Podsumowaliśmy wyjątkową edycję Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin 2019/2020. Wszystko rozpoczęło się 24 września 2019 roku sztafetowymi biegami przełajowymi. W kolejnych tygodniach uczniowie lubelskich szkół reprezentujący wszystkie poziomy kształcenia, spotykali się na boiskach, w halach, na basenie i na stadionie, by walczyć o punkty i medale dla swoich drużyn. Tradycyjnie byliśmy gotowi organizacyjnie na sportową rywalizację i wielkie emocje. Nic nie zapowiadało trudności jakie nas czekały. Niestety, z powodu pandemii COVID-19 na początku marca br. podjęto decyzję o zwieszeniu rozgrywek, a 14 kwietnia zadecydowano o zakończeniu rozgrywek na etapie z marca i na tej podstawie sporządzono klasyfikację końcową.
W czwartek, 24 września br. w Ratuszu zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami i zawodnikami zwycięskich szkół. Zespół Szkół Elektronicznych, jak co roku, uplasował się w czołówce zajmując wysokie drugie miejsce w klasyfikacji chłopców. Mistrzowskie placówki reprezentowali: Beata Jezierska, Marian Klimczak, Adam Prus, Marek Krukowski, Mirosław Wójcik, Ewa Barszcz, Małgorzata Adamczyk, Kamil Dąbrowski i Stanisław Stoń. Gratulacje i puchary za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej wręczyła zebranym Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, która podziękowała wszystkim za motywację i zaangażowanie w tym trudnym dla sportu czasie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy najlepszym i życzymy kolejnych wspaniałych osiągnięć!
Licealiada chłopców
1. V Liceum Ogólnokształcące
2. Zespół Szkół Elektronicznych
3. I Liceum Ogólnokształcące


Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin


Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij