Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » XVII Lubelski Festiwal Nauki » Spotkanie z PZL-ŚWIDNIK LEONARDO HELICOPTERS company

Spotkanie z PZL-ŚWIDNIK LEONARDO HELICOPTERS company

W dniu 23 września w naszej szkole odbyło się spotkanie klas trzecich Technikum Elektronicznego z przedstawicielami PZL-ŚWIDNIK LEONARDO HELICOPTERS company. Głownym tematem spotkania było podjęcie współpracy pomiędzy uczniami a firmą ze Świdnika. Efektem podjętej współpracy z PZL-ŚWIDNIK będą praktyki dla uczniów naszej szkoły w PZL-ŚWIDNIK LEONARDO HELICOPTERS company, liderem na rynku firm produkujących śmigłowce dla lotnictwa cywilnego oraz wojskowego. Po zaprezentowaniu profilu działalności firmy oraz przedstawieniu oferty praktyk dla naszych uczniów, uczestnicy spotkania mieli możliwość dyskusji na tematy związane z PZL-ŚWIDNIK. Cieszymy się że tak rozwinięte i zaawansowane technologicznie firmy bedą naszymi partnerami w kształceniu praktycznym uczniów Technikum Elektronicznego.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij