Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Siatkarski mecz wspomnień

Siatkarski mecz wspomnień

 

W dniu 5.06.2018r. z inicjatywy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego w ramach Jubileuszu 60-lecia ZSEL zorganizowano dwa mecze siatkarskie. Była to możliwość do spotkania po wielu latach absolwentów, nauczycieli i uczniów. Jubileusz rozpoczął się od przedstawienia wszystkich zawodników licznie zgromadzonej publiczności a oficjalnego otwarcia dokonała  Dyrektor ZSEL Pani Elżbieta Hanc.

Na dużej Sali gimnastycznej został rozegrany mecz, w którym udział wzięli absolwenci , nauczyciele oraz uczniowie Zespołu  Szkół Elektronicznych.   Na boisku w pierwszym  meczu pojawił się skład dziewcząt, które w   2008 roku zdobyły tytuł v-ce  mistrzyń a w 2009 roku trzecie miejsce podczas lubelskiej siatkarskiej liceliady . Naprzeciw absolwentkom stanął p. Sławomir Cyrkler,  występujący wtedy w roli trenera,  oraz  uczniowie ZSEL. Zacięty mecz zakończył się zwycięstwem siatkarek 2:1.

W drugim spotkaniu na boisku pojawili się absolwenci , którzy  w 1998r. zajęli 2 miejsce podczas Mistrzostw miasta Lublin.  Po drugiej stronie siatki zagrali uczniowie wraz z obecnymi nauczycielami. Wspaniały i zacięty poziom rywalizacji mogli obserwować zgromadzeni widzowie a zwycięscy z tej rywalizacji wyszli absolwenci ustalając wynik  na 2-1 w setach.

Po zakończonej rywalizacji wszyscy uczestnicy w ramach Jubileuszu ZSEL mogli spotkać się i powspominać   ciekawe historie związane z działalnością ZSEL. Tradycja zapoczątkowana w 2018r. przy wsparciu wszystkich organizatorów zostanie podtrzymana przy okazji kolejnych Jubileuszów Elektronika.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij