Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Regionalny Konkurs Explory

Regionalny Konkurs Explory

Już w najbliższy czwartek 2023-03-30 odbędzie się finał Regionalnego Konkursu Explory, w którym nasza szkoła ma duży udział. Na 35 zespołów, 6 jest z naszej szkoły. Zanim rozpocznie się główna cześć konkursu i projekty uczniów będą oceniane przez ekspertów z różnych dziedzin – rusza właśnie plebiscyt publiczności, który trwa do 30 marca, do 23:59! Dajmy z siebie wszystko i zagłosujmy na naszych, na uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych! Co zrobić, aby zagłosować? Wystarczy wejść na stronę: https://www.explory.pl/2023/#naukowcy_wawa i wybrać odpowiedni zespół, po czym kliknąć przycisk GŁOSUJ pod zdjęciem zespołu.

Poniżej znajdziecie listę projektów z naszej szkoły! Można oddać tylko jeden głos, w tym sensie, że jeden głos przypada na konfigurację sieciową. Np. korzystając z domowej sieci wifi możemy oddać tylko jeden głos z dowolnego urządzenia. Dlatego sugerujemy używać komórkowej transmisji danych na waszych urządzeniach mobilnych.

Mikołaj Matyjasek, Kacper Joć, Jan Skrzat z projektem Wirtualne sieci neuronowe – nr 11

Dariusz Skowyra, Maciej Pytka z projektem Rewolucja Transportowa InstantBus – nr 12

Szymon Matys, Karina Muszyńska, Krzysztof Pochwatka z projektem SafeCrosswalk – bezpieczne przejście dla pieszych – nr 13

Jakub Pryszczewski, Maciej Szewczak z projektem Aplikacja Mobilna „Technik Elektronik” – nr 14

Karol Portka, Szymon Król z projektem Mechaniczny pochłaniacz energii kinetycznej – nr 15

Piotr Horbaczewski z projektem System monitorowania zużycia wody – nr 16

Zapraszamy do głosowania!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij