Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » O szkole » Rada Rodziców

Rada Rodziców

Rada Rodziców jest organizacją wewnątrzszkolną mającą na celu:

  • Zapewnienie współpracy rodziców ze szkołą w doskonaleniu organizacji nauczania oraz pracy wychowawczej i opiekuńczej w szkole i środowisku.
  • Przedstawienie nauczycielom, władzom szkolnym i oświatowym opinii rodziców / opiekunów  we wszystkich istotnych sprawach szkoły.
  • Współdziałanie z dyrektorem szkoły, jego zastępcami i radą pedagogiczną w zapoznawaniu ogółu rodziców uczniów z programem wychowania i opieki, organizacji nauczania oraz wynikającymi z nich zadaniami dla szkoły i rodziców.
  • Upowszechnianie wśród rodziców – przy współpracy z organizacjami oświatowymi i społecznymi – wiedzy o wychowaniu i funkcjach opiekuńczo-wychowawczych rodziny.
  • Pozyskiwanie rodziców do czynnego udziału w realizacji programu nauczania, wychowania i opieki oraz udzielania pomocy materialnej w tym zakresie.

Opłat na Radę Rodziców można dokonywać tylko na konto:

Rada Rodziców przy ZSEl w Lublinie

ul. Wojciechowska 38

PKO BP II O/ Lublin Nr 17 1020 3150 0000 3002 0002 8589

Informujemy że wpłat należy dokonywać tylko drogą elektroniczną.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij