Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » PROJEKT "CZYTAMY DZIECIOM" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

PROJEKT "CZYTAMY DZIECIOM" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Projekt "Czytamy dzieciom" to wspólna inicjatywa Rady Młodzieżowej Bursy i Samorządu Szkolnego ZSEL. Polega na warsztatowych zajęciach z edukacji czytelniczej połączonych z wykorzystaniem biblioterapii. Na zajęciach poruszamy  tematy, które aktywizują dzieci do myślenia twórczego.

          24 maja 2016 r. gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie. Warsztaty
pt. "Niepełnosprawni mają prawo żyć równie szczęśliwi jak my" przeprowadziliśmy w klasie II edukacji wczesnoszkolnej. Spotkaliśmy się z bardzo sympatycznym odbiorem i otrzymaliśmy już zaproszenie na kolejne spotkanie. Ponieważ zbliża się Dzień Dziecka nie obyło się też bez słodkiego akcentu :-)

         Warsztaty prowadziła młodzież z Rady Młodzieżowej Bursy i Samorządu Szkolnego ZSEL - Ilona Sycha i Jakub Kondrat - pod opieką p. Mai Buczkowskiej-Gola i Anny Latawiec.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij