Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Galeria » Rok szkolny 2018/2019 » Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w ZSEl

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w ZSEl

Dnia 12.12.2018 roku w Zespole Szkół Elektronicznych odbył się wielki finał akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W ramach akcji zbierana jest trwała żywność, odzież, środki czystości, przybory szkolne, słodycze oraz zabawki dla potrzebujących rodzin.

W tym roku młodzież zaangażowała  się w akcję w sposób szczególny. Przez cały dzień uczniowie wraz z  nauczycielami brali udział w licytacjach prac plastycznych przygotowanych przez artystów z przedszkola „Akwarelki” oraz „tajemniczych  kopert”. By wziąć udział w zabawie klasy przyniosły zakupione przez siebie produkty spożywcze, zabawki oraz przybory szkolne. Rywalizacja podczas licytacji była zawzięta,  a wartość wygranych prac można opisać w tonach produktów…

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy należą się  ogromne podziękowania. Ilość darów, jaką zebraliśmy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Waszej hojności wsparcie otrzyma wiele rodzin. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy by wesprzeć dzieciaki w trudnej sytuacji.

Dziękujemy organizatorzy akcji.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij