Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2021 w ZSEl

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2021 w ZSEl

W dniu 14.12.2021 r. w naszej szkole odbył się 29. finał akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To wydarzenie w tym roku było szczególne. Po przerwie związanej z pandemią uczniowie z jeszcze większym zaangażowaniem przystąpili do organizacji akcji w nowej formie. Samodzielnie stworzyli stronę do licytacji i opracowali system przeliczający dary na wirtualną walutę, a także, jak co roku, sprawnie segregowali zebrane produkty. Każda z sekcji Samorządu Uczniowskiego przyczyniła się do historycznego momentu. Ze studia reporterskiego zaaranżowanego na małej sali gimnastycznej odbyła się po raz pierwszy transmisja koncertu połączonego z licytacjami na żywo. Pomimo stresu, emocji i kamer zamiast publiczności sekcja techniczna oraz prowadzący poradzili sobie bardzo dobrze. Cała społeczność ZSEl bawiła się świetnie. Dzięki akcji, do której włączył się także internat, udało się zebrać pół tony darów. Zostały one przekazane potrzebującym korzystającym z pomocy Bractwa Miłosierdzia św. Brata Alberta.
Do licytacji włączyli się francuscy goście, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę i przekazali pamiątki z miasta Nancy.
Cała społeczność ZSEl pokazała, że dobre serca nie znają ograniczeń i nawet w sytuacji pandemii można pomagać drugiemu człowiekowi, dobrze się przy tym bawiąc.
Wielkie podziękowania i brawa dla Samorządu Uczniowskiego za ogrom włożonej pracy i poświęcony czas.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij