Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Osiągnięcia » W Roku Szkolnym 2015/2016 » PODSUMOWANIE SPORTU 2015 -2016

PODSUMOWANIE SPORTU 2015 -2016

08.062016r. na terenie naszej szkoły odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych oraz Ponadgimnazjalnych  pod patronatem Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego.

 Uroczystość uświetnił zespół muzyczny składający się z uczniów naszej szkoły, w składzie: Eryk Wójcik i Jakub Wronowski 2At, Karol Suchecki 3Et, Marcin Rymarczyk 3Dt,Sebastian Libera 2Bt, Piotr Opoń 1Bt ,. i należy podkreślić ,że zebrał on  bardzo dobre recenzje wystawione przez zaproszonych gości.

Wracając do współzawodnictwa sportowego , miło nam poinformować , że Zespół Szkół Elektronicznych w ogólnej klasyfikacji zajął II miejsce. Tak wysoka lokata to zasługa wytężonej pracy nauczycieli wf i trenerów oraz zaangażowanie  i zdolności sportowe młodzieży  biorącej udział LICEALIADZIE.

To dobry moment, aby wszystkim uczniom zaangażowanym w działalność sportową ,podziękować  i  życzyć równie spektakularnych osiągnięć w przyszłym roku szkolnym.

     

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij