Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Podsumowanie Regionalnego Konkursu Explory - REX Warszawa

Podsumowanie Regionalnego Konkursu Explory - REX Warszawa

Za nami Regionalny Konkurs Explory, który odbył się w dniach 29 – 31 marca! Nasi uczniowie przygotowywali się do tego dnia od zakończenia Szkolnego Festiwalu Explory, który odbył się 13 grudnia ubiegłego roku. Tego dnia, za wyborem jurorów – trzy zespoły otrzymały akredytację do wzięcia udziału w etapie regionalnym. Jednak na tym się nie skończyło. Decyzją komisji konkursowej, z naszej szkoły do etapu regionalnego awansowały jeszcze trzy projekty. Razem naszą szkołę reprezentowało aż sześć zespołów projektowych w sile trzynastu uczniów (w tym jeden z innej szkoły). Wszystkie projekty zakwalifikowane do tego etapu można obejrzeć na tej stronie: https://www.explory.pl/2023/#naukowcy_wawa (nr zespołów od 11 do 16).

Konkurs rozpoczął się oficjalnym otwarciem w środę, 29 marca, na którym stawiła się nasza reprezentacja. We czwartek odbyła się główna cześć konkursowa, w tym roku przeprowadzana w formie konsultacji jurorów z uczestnikami online. W szranki stanęło aż 35 projektów z tej części Polski. W piątek opublikowano wyniki, które można sprawdzić na tej stronie: https://fb.watch/jIh55eLgrj/ lub tutaj https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FExplory%2Fposts%2F769746047968803 i niestety, wśród finalistów nie znalazł się żaden z naszych projektów.

Niemniej jednak, z całego serca gratulujemy uczestnikom Szkolnego Festiwalu Explory, tym bardziej gratulujemy tym uczniom, których projekty miały szansę wykazać się na arenie regionalnej. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ten świetny projekt i już teraz zapraszamy na kolejną edycję. Tym czasem, trzymamy kciuki za naszych uczniów, aby ich projekty dalej się rozwijały i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym Szkolnym Festiwalu Explory w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij