Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Osiągnięcia » W Roku Szkolnym 2015/2016 » Pływacy z naszego SMS-u na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat

Pływacy z naszego SMS-u na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat

W dniach 11 - 13 marca na Kompleksie Basenów Aqua Lublin odbywają się zawody pływackie o randze mistrzowskiej rozgrywane w roku 50 lecia Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Na lubelskim basenie olimpijskim zmierzą się 17 - 18 letni pływacy z całego kraju. Wsród  400 uczestników ze 129 klubów startują nasi uczniowie z klasy pływackiej: G. Bernat, J. Adamczyk, W. Samuła, K. Andrzejewska i inni. Trzymamy ksiuki i gorąco im kibicujemy!!

Zawody odbywać się będą od piątku do niedzieli  w dwóch blokach w godzinach 9-13 i 17-20 .
Wstęp na trybuny Aqua Lubliny jest bezpłatny. W szczególności zapraszamy na Ceremoniał otwarcia, który odbędzie się w piątek o godzinie 16:45 oraz na uroczyste zakończenie Mistrzostw w niedzielę.

 

Transmisja na żywo https://www.youtube.com/watch…

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij