Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Pływacy SMS Lublin wzięli udział w Sztafecie Niepodległości.

Pływacy SMS Lublin wzięli udział w Sztafecie Niepodległości.

Sztafeta Niepodległości 100 x 100  metrów uzyskała wynik 1 godzina 47 minut 29 sekund i 24 setne. Jest to wynik  uzyskany na pływalni 50-metrowej. Ponieważ  po raz pierwszy w kraju rozegrany został taki wyścig rezultat będzie uznany nowym rekordem Polski. Najstarszym uczestnikiem był  blisko 80 –letni Marian Raczyński z Lublina, a najmłodszym Wojciech Sławacki z Krasnegostawu. Najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy SMS Lublin:  w kategorii kobiet Wiktoria Czarnecka 59,31  i w kategorii mężczyzn Dominik Niedziałek 54,18.
Mówi główny organizator Jacek Kasperek:  Tym wynikiem nie tylko chcemy uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ale również rozpocząć nową pływacką tradycję. Czekamy zatem na sportową  odpowiedź innych ośrodków pływackich, najlepiej właśnie z okazji Święta Niepodległości.
 
   
Zawody zorganizowano z inicjatywy lubelskiego OZP, MOSiR Lublin i Urzędu Miasta Lublin.
 
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij