Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

Dnia 7 listopada o godz. 9:00 rozpoczął się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra". Uczniowie mieli szansę sprawdzić się w zakresie wiadomości zyskiwanych w szkole średniej lub popisać się nadprogramową wiedzą.

Imponująca liczba 138 uczniów z klas 2-4 o profilu teleinformatycznym i 39 uczniów z klas 1-4 o profilu elektronicznym spotkała się z nie lada wyzwaniem, bo tegoroczny etap szkolny okazał się być wyjątkowo wymagający. Uczestnicy mieli do wykonania 16 zadań zamkniętych, co więcej, należało także uzasadnić wybór swojej odpowiedzi.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" to prestiżowa olimpiada organizowana od XX lat przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich dla młodzieży szkół średnich. Olimpiada umożliwia wyłanianie najbardziej uzdolnionej młodzieży i wspieranie jej w dalszym rozwoju zawodowym.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij