Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Narty - Ząb' 2018

Narty - Ząb' 2018

W dniach 9 – 12 stycznia 2018 roku uczniowie Elektronika z klas pierwszych, drugich i trzecich uczestniczyli w wyjeździe na narty do Zębu. Wycieczka poza nauką i doskonaleniem techniki jazdy na nartach i snowboardzie zapewniła uczniom wiele dodatkowych atrakcji. Młodzież obejrzała Wielką Krokiew imienia Stanisława Marusarza, która jest największą spośród zakopiańskich skoczni narciarskich o punkcie konstrukcyjnym K120. Wielką atrakcją, był wyjazd wyciągiem krzesełkowym na sam szczyt Wielkiej Krokwi. Rzut oka znad rozbiegu pozwolił wyobrazić sobie co czują przed skokiem zawodnicy siedzący na belce startowej (np. podczas zawodów Pucharu Świata).

Doskonałą alternatywą dla długotrwałej jazdy uczniów na nartach był wypoczynek na hali basenowej Aqua Parku Zakopane. Obiekt o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym pozwolił miło spędzić czas na pływaniu oraz na  korzystaniu ze zjeżdżalni i innych atrakcji wodnych.

Młodzież przespacerowała się po Krupówkach a chętni obejrzeli iluminacje świetlne na Gubałówce.

Szkolny wyjazd pozwolił nie tylko aktywnie spędzić kilka dni ale również wpłynął na integrację młodzieży.

Za rok tam wrócimy …

        

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij