Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Nagrody Prezydenta Miasta Lublin dla Laureatów i Finalistów Ogólnopolskich Olimpiad

Nagrody Prezydenta Miasta Lublin dla Laureatów i Finalistów Ogólnopolskich Olimpiad

Nagrody Prezydenta Miasta Lublin dla Laureatów i Finalistów Ogólnopolskich Olimpiad
 

Na corocznym spotkaniu Prezydenta Miasta Lublin, Pana Krzysztofa Żuka wraz z laureatami i finalistami olimpiad, konkursów oraz turniejów oraz ich opiekunami nie mogło zabraknąć uczniów z naszej szkoły. W tym roku, uplasowaliśmy się na zaszczytnym, trzecim miejscu w rankingu szkół publicznych w liczbie laureatów i finalistów!

To ogromny sukces, który z rak Dyrektora Departamentu Oświaty i Wychowania, Pani Ewy Dumkiewicz-Sprawki, Wiceprezydenta Miasta Lublin, Pana Mariusza Banacha i Wojewody Lubelskiego, Pana Lecha Sprawki odbierał Dyrektor Michał Tarnowski, a po nim gratulacje przyjmowali zasłużeni uczniowie oraz ich opiekunowie.

Dziękujemy uczniom, bo to dzięki ich pracy ten sukces był możliwy, dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby ich wychowankowie mieli warunki by odnieść sukces. Zachęcamy do wytężonej pracy już od 1 września!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij