Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Matematyka w Technice dla Technika

Matematyka w Technice dla Technika

29 marca 2019 odbyło się Uroczyste ogłoszenie wyników i podsumowanie konkursu matematycznego Matematyka w Technice dla Technika na Wydziale Podstaw Techniki Politechnik Lubelskiej.
Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku już od 9 lat jest organizatorem konkursu matematycznego Matematyka w Technice dla Technika. Konkurs jest organizowany we współpracy z Politechniką Lubelską. Jest to jedyny konkurs w Polsce skierowany do uzdolnionej młodzieży z technikum. W tym roku konkurs swoim zasięgiem objął 1531 uczniów 124 szkół technicznych z 6 województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego
W naszej szkole w I etapie wzięło udział 34 uczniów technikum. Szkolna Komisja Konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu 9 osób. 8 grudnia 99 uczestników z 50 szkół z Polski w Zespole Szkół Elektronicznych rozwiązywało zadania etapu międzyszkolnego.
4 marca 2019 trzech uczniów naszego technikum reprezentowało szkołę w zmaganiach finałowych. Konrad Sobczak 4F i Kacper Tytko 3F zostali finalistami konkursu. Marcin Basak 3E zwyciężył 9-ą edycję konkursu Matematyka w Technice dla Technika.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
http://www.mtt.zsel.lublin.eu/

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij