Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Matematyka w Technice dla Technika edycja 8

Matematyka w Technice dla Technika edycja 8

20 marca 2018 odbyło się Uroczyste ogłoszenie wyników i podsumowanie konkursu matematycznego Matematyka w Technice dla Technika na Wydziale Podstaw Techniki Politechnik Lubelskiej.

Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku już od 8 lat jest organizatorem konkursu matematycznego Matematyka w Technice dla Technika. Konkurs jest organizowany we współpracy z Politechniką Lubelską. Jest to jedyny konkurs w Polsce skierowany do uzdolnionej młodzieży z technikum. W tym roku czyli w roku jubileuszy 65-lecia Politechniki Lubelskiej oraz 60-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych konkurs swoim zasięgiem objął 1350 uczniów 111 szkół technicznych z 5 województw: lubelskiego. małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

W naszej szkole w I etapie wzięło udział 40 uczniów technikum. Szkolna Komisja Konkursowa zakwalifikowała do drugiego etapu 7 osób. 2 grudnia 170 uczestników z 72 szkół z południowo-wschodniej i centralnej Polski w Zespole Szkół Elektronicznych rozwiązywało zadania etapu międzyszkolnego.

27 lutego 2018 dwóch uczniów naszego technikum reprezentowało szkołę w zmaganiach finałowych. Łukasz Sereda 4C i Błażej Sewera 4D zostali laureatami 8-ej edycji konkursu Matematyka w Technice dla Technika.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

http://m-t-t.tk/

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij