Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » LUBELSKA CHMURA EDUKACYJNA - PILOTAŻ W ZSEL

LUBELSKA CHMURA EDUKACYJNA - PILOTAŻ W ZSEL

14 czerwca 2016r. odbyły się dwie lekcje w ramach projektu Lubelskiej Chmury Edukacyjnej z udziałem klas 2BT i 2ET. Nasza szkoła i III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej zostały wybrane do przeprowadzenia zdalnych zajęć pilotażowych. Wykładowcami byli naukowcy z Politechniki Lubelskiej, z Wydziału Zarządzania- Pani dr inż. Marta Cholewa- Wiktor oraz Pan dr inż. Jakub Bis. Tematy lekcji to zachowania niewerbalne oraz kredyty studenckie.

Lubelska Chmura Edukacyjna to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych.

Docelowo projekt polegający na współpracy nauczycieli akademickich i szkół będzie realizowany w całym województwie lubelskim.

Koordynatorzy projektu: Anna Gawron, Marcin Czerniak, Mariusz Tarnowski

             

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij