Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Liga Juniorów 2016 – 22.05.2016r. Rzeszów

Liga Juniorów 2016 – 22.05.2016r. Rzeszów

Zespół KS AZS UMCS Lublin uzupełniony przez lekkoatletów SMSu okazał się najlepszy podczas I rzutu Ligi Juniorów. Na zawodach rozegranych 22 maja 2016 roku na stadionie Resovii w Rzeszowie lekkoatleci uzyskali drużynowo jeden z najlepszych wyników w kraju (3040pkt) i awansowali do 16 najlepszych klubów z Polski. Jest bardzo prawdopodobne, że z zawodów w Rzeszowie awans uzyska pierwsze cztery zespoły:

 

  1. KS AZS UMCS Lublin 3040pkt
  2. KS Agros Zamość 2851pkt
  3. CWKS Resovia Rzeszów 2791pkt
  4. RLTL ZTE Radom 2780pkt

 

W zawodach tych prowadzona jest tylko klasyfikacja drużynowa, a każdy indywidualny wynik jest przeliczany na punkty, według specjalnych, ogólnopolskich tabel. Suma punktów uzyskanych w konkurencjach biegowych i technicznych klasyfikowała drużynę na odpowiedniej pozycji. I właśnie tutaj każdy z naszych reprezentantów, dając z siebie wszystko indywidualnie, solidnie zapracował na wspólny sukces!

Naszą szkołę reprezentowali:

Karolina Koziak, Andżelika Labbe, Milena Lipińska, Jagoda Żółkiewska, Piotr Turos, Filip Furtas, Robert Gnutek, Aleksandra Szpetmańska, Aleksandra Osiak

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij