Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Klasy 2AT i 1ET w stolicy

Klasy 2AT i 1ET w stolicy

W dn. 8 czerwca 2017r. klasy 2AT i 1ET uczestniczyły w wycieczce do Warszawy.

Na początek zwiedziliśmy Muzeum Wojska Polskiego. Następnie udaliśmy się na Plan Filmowy w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, gdzie zostaliśmy wprowadzeni w tajniki realizacji działa filmowego. Podziwialiśmy fragmenty oryginalnej scenografii, rekwizyty i kostiumy z filmu „Karbala” w reż. K. Łukaszewicza. Niektórzy z nas nieznacznie odmienili swój wizerunek w pracowni charakteryzacji.

 Kolejnym punktem programu była wizyta w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. W Sali Tradycji poszerzyliśmy wiedzę o udziale polskich żołnierzy w misjach zagranicznych, a pod Pomnikiem i Ścianą Pamięci złożyliśmy hołd poległym żołnierzom.

Na koniec zwiedziliśmy Gmach Polskiego Radia. Zobaczyliśmy „od kuchni” pracę redaktorów, realizatorów i pracowników obsługi technicznej.

Pełni wrażeń i refleksji wróciliśmy do Lublina.

    

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij