Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » I runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego

I runda Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego

W imprezie wystartowało 17 szkół. Wygrali gospodarze, którzy zgromadzili 2247 punktów. Druga lokata przypadła SMS Wrocław z wynikiem 2085 punktów. Drużyna SMS z Lublina zajęła trzecie miejsce zapisując na swoim koncie 2029 punktów

W klasyfikacji medalowej wygrał SMS Warszawa Bielany zdobywając 23 medale, w tym aż 10 złotych. Lublin zajął drugą pozycję. Nasi zawodnicy 21 razy stawali na podium zdobywając osiem złotych medali, osiem srebrnych i pięć brązowych. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Oświęcimia.
Duże powody do radości mają: Kamila Andrzejewska (najlepsza zawodniczka w stylu dowolnym), Weronika Żmuda (najlepsza w stylu klasycznym), Wiktoria Samuła (najlepsza w stylu zmiennym), Karolina Smyłek (druga lokata w stylu grzbietowym), Wiktoria Czarnecka (trzecia w stylu motylkowym), Bartosz Małyska (trzeci w stylu zmiennym) oraz Kamil Bryła (trzeci w stylu grzbietowym). Weronika Żmuda wygrała wszystkie „żabki”, a także na 50 i 200 m poprawiła rekordy okręgu lubelskiego. Również sztafeta dziewcząt poprawiła wynik z poprzednich zawodów o cztery sekundy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij