Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » Elektronik najlepszy w województwie lubelskim w Lidze Lekkoatletycznej.

Elektronik najlepszy w województwie lubelskim w Lidze Lekkoatletycznej.

W czwartek 11 października odbyła się Wojewódzka Licealiada w Lidze Lekkoatletycznej. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo w klasyfikacji medalowej tryumfowali uczniowie ZSEL.

Chłopcy w składzie (Bartosz Kasiborski (1ct), Marek Panasiuk (2ls), Emil Ziarek (1ls), Mykola Bezmen (1ls), Kacper Cisek (2ls), Patryk Janiuk (1ls), Jakub Kister (3ls), Marek Piwko (3dt), Karol Socha (3ct), Jan Usarek (1ls), Mikołaj Targosiński (2ls), Tomasz Matys (4et)) stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając 1054pkt w generalnej klasyfikacji drużynowej.

Indywidualnie zaczęło się od brązowego medalu Bartka Kasiborskiego w biegu na 100m (11,91s) i Kacpra Ciska na 400m (53,14s), potem było srebro Kuby Kistera w skoku w dal z wynikiem 6,84m. Na koniec zwycięstwo przypieczętowała męska sztafeta 4x100m przy perfekcyjnych zmianach uzyskała rewelacyjny wynik nieco przekraczający 43s.

Ze złotym medalem wróciła także Weronika Muszyńska. Faworytka nie zawiodła i pchając kulę na odległość 11,04m uplasowała się na 1 miejscu.

A my jako trenerzy i opiekunowie tego zespołu chcielibyśmy wszystkim reprezentującym naszą szkołę podziękować za wspaniałą, bardzo życzliwą atmosferę, walkę fair-play do ostatniego tchu, wzajemne motywowanie się do uzyskania jak najlepszego wyniku oraz kibicowanie zespołowi do samego końca.

     

     

  

        

     

                                                                                                           Trenerzy:

Iwona Milaniuk, Jacek Postój

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij