Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Galeria » Rok szkolny 2017/2018 » Edukacja zawodowa - dobry wybór, dobra praca

Edukacja zawodowa - dobry wybór, dobra praca

W poniedziałek 26 marca  br. odbyła się w naszej szkole  konferencja „Edukacja zawodowa – dobry wybór, dobra praca”, której organizatorem był Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin.

Pani Dyrektor Elżbieta Hanc dokonała prezentacji naszej szkoły i jej dotychczasowych osiągnięć. Nasze Technikum od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce rankingu czasopisma "Perspektywy", w tym roku zajęło wysokie 3 miejsce wśród najlepszych Techników w kraju.

Na zakończenie odbyła się konferencja Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka – „Rola szkolnictwa zawodowego, wynikająca z potrzeb miasta i perspektyw jego rozwoju”.

W trakcje konferencji uczniowie naszej szkoły prezentowali między innymi wykonane przez samych siebie roboty, drukarki 3d, makietę inteligentnego domu uczestnikom wydarzenia.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij