Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » 32. Pielgrzymka maturzystów lubelskich na Jasną Górę

32. Pielgrzymka maturzystów lubelskich na Jasną Górę

W dniu 24.09.2016 r. odbyła się Pielgrzymka maturzystów lubelskich na Jasną Górę. Z naszej Szkoły uczestniczyło w niej 83. maturzystów, którzy wraz z: wychowawcami, katechetami i Dyrekcją wspólnie modlili się na Jasnej Górze w swoich intencjach. Zanosiliśmy modlitwę nie tylko za maturzystów, ale za całą społeczność naszej Szkoły: Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, wszystkich Uczniów oraz Pracowników administracji i obsługi. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: „Idźcie i nauczajcie”.

Istotę i sens pielgrzymowania streścić można słowami Metropolity Lubelskiego, który skierował do maturzystów pielgrzymujących na Jasną Górę swoje Słowo: Zawsze możemy liczyć na wstawiennictwo Matki Chrystusa, który nas zna i idzie ze swoimi dziećmi w pielgrzymce wiary. Świadomość miłującej obecności Boga jest szczególnie ważna teraz, kiedy kończy się pewien etap w Waszym życiu i rozpoczyna nowy, kiedy podejmujecie decyzje dotyczące przyszłości, wybieracie drogę Waszego życia, studiów pracy, powołania. Wszystkie te sprawy powierzamy Bogu przez ręce Matki pięknej Miłości.

      

    


  

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij