Podstrona 1

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Prev - Next
Znajdujesz się tutaj: ZSEL » Aktualności » 31. Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

31. Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

W dniu 26 września 2015 r. odbyła się 31. Pielgrzymka Maturzystów Lubelskich na Jasną Górę. Uczestniczyło w niej 75. maturzystów z naszej Szkoły wraz z wychowawcami, katechetami, Dyrekcją i innymi nauczycielami.

 

Tegoroczna Pielgrzymka odbyła się pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”.

Nawiązując do tych słów, Ksiądz Arcybiskup w skierowanym „Słowie do maturzystów pielgrzymujących na Jasną Górę” podkreślił , że: „Świadomość miłującej obecności Boga jest szczególnie ważna teraz, kiedy kończy się pewien etap w Waszym życiu i rozpoczyna nowy, kiedy podejmujecie decyzje dotyczące przyszłości, wybieracie drogę Waszego życia, studiów, pracy, powołania. Wszystkie te sprawy powierzamy Bogu przez ręce Matki Pięknej Miłości. Prosimy Ducha Świętego, aby Was oświecił w obliczu czekających was egzaminów i pomógł dobrze zdawać ten najważniejszy – życiowy.”

 

Na Pielgrzymce, uczestnicząc w uroczystej Eucharystii i Drodze Krzyżowej, modliliśmy się nie tylko za maturzystów, ale również za: całą społeczność szkolną, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi.

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij